Firma

Firma LOSTER - Producent szyb motocyklowych

Firma LOSTER zajmuje się projektowaniem i produkcją szyb motocyklowych od 2007 roku. Głównymi cechami wyróżniającymi markę LOSTER jest szeroka gama produktów wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Misja firmy

Misja firmy LOSTER - Producent szyb motocyklowych

Misją firmy jest podnoszenie poczucia komfortu z codziennej jazdy motocyklem przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz tworzenie produktów, które zapewniają niepowtarzalny wygląd motocykla.

Materiały i produkcja

Materiały i produkcja LOSTER - Producent szyb motocyklowych

Wszystkie nasze szyby są produkowane od początku do końca w zakładzie firmy. Szyby wykonujemy z materiałów renomowanych zagranicznych producentów Plexiglas, Makrolon, Simona. Dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość i solidność wykonania. Posiadamy własny zakład wyposażony w profesjonalne urządzenia wykorzystujące najnowszą technologię.

Stylistyka

Stylistyka LOSTER - Producent szyb motocyklowych

Dysponujemy własną pracownią projektową, w której powstają produkty seryjne oraz te na indywidualne zamówienie. Pracownia działa w oparciu o nowoczesne oprogramowanie inżynierskie oraz specjalistyczny sprzęt. Tworzymy własny styl produktów nadających wyjątkowy charakter każdemu motocyklowi.

Rozwój i technologia

Rozwój i technologia LOSTER - Producent szyb motocyklowych

Połączenie pasji, wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii pozwala nam na tworzenie unikatowych produktów i szybką realizację zamówień. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której najważniejsze jest ciągłe doskonalenie oferowanych produktów oraz świadczonych usług.