FIRMA

Firma LOSTER zajmuje się projektowaniem i produkcją szyb motocyklowych od 11 lat. Głównymi cechami wyróżniającymi markę LOSTER jest szeroka gama produktów wysokiej jakości za rozsądną cenę.

MISJA FIRMY

Misją firmy jest podnoszenie poczucia komfortu z codziennej jazdy motocyklem wraz z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Tworzenie produktów, które zapewniają niepowtarzalny wygląd motocykla.

MATERIAŁY I PRODUKCJA

Wszystkie nasze szyby są produkowane od początku do końca w zakładzie firmy. Szyby wykonujemy z materiałów renomowanych zagranicznych producentów Plexiglas, Makrolon, Simona. Dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość i solidność wykonania. Posiadamy własny zakład wyposażony w profesjonalne urządzenia wykorzystujące najnowszą technologię.

STYLISTYKA

Dysponujemy własną pracownią projektową, w której powstają produkty seryjne oraz te na indywidualne zamówienie. Pracownia działa w oparciu o nowoczesne oprogramowanie inżynierskie oraz specjalistyczny sprzęt. Tworzymy własny styl produktów nadających wyjątkowy charakter każdego motocykla.

ROZWÓJ I TECHNOLOGIA

Połączenie pasji, wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii pozwala nam na tworzenie unikatowych produktów i szybką realizację zamówień. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której najważniejsze jest ciągłe doskonalenie oferowanych produktów oraz świadczonych usług.


Product successfully added to the product comparison!