CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Szyby uniwersalne można podzielić na dwa rodzaje ze względu na system mocowań. Pierwsze to mocowania do kierownicy, gdzie największe znaczenie ma jej średnica. Drugi typ to szyby mocowane do reflektora. Owiewki tego typu przeznaczone są do motocykli posiadających reflektor o standardowej średnicy 220 mm.

Mocowanie do kierownicy

Mocowanie składa się ze specjalnych obejm umożliwiających montaż w motocyklach z kierownicą o średnicy 22 mm jak również 25.4 mm. Do zestawu dołączone są pręty o średnicy 10 mm zapewniające stabilną pozycję szyby. Wszystkie elementy mocowania wykonano w całości z metalu. Są zabezpieczone przed korozją powłoką galwaniczną.

Mocowanie do lampy

Mocowanie wykonane z blachy nierdzewnej o grubości 1.5 mm. Zapewnia stabilność owiewki i łatwy montaż. Uchwyty montuje się za pomocą śrub do lampy. Cały zestaw wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej polerowanej mechanicznie, co daje stylowy wygląd i zapewnia trwałość na lata. Owiewki tego typu przeznaczone są do motocykli posiadających reflektor o standardowej średnicy.


Product successfully added to the product comparison!