CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Firma Loster to producent szyb motocyklowych uniwersalnych, dopasowanych do konkretnych modeli lub tworzonych na wymiar. Od ponad dekady dostarcza wielbicielom i użytkownikom jednośladów produkty najwyższej jakości. Loster to lider wśród producentów szyb motocyklowych. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment w rozsądnej cenie: poza szybami również deflektory i owiewki. Misją firmy jest połączenie trzech czynników: podniesienia komfortu jazdy, zapewnienia kierowcy bezpieczeństwa oraz nadania motocyklowi unikatowego wyglądu. Każdy produkt od początku do końca jest tworzony przez Loster. Pierwszy etap odbywa się w pracowni projektowej, a drugi - czyli realizacja - w naszym zakładzie. Proponujemy produkty seryjne lub spersonalizowane. Oferujemy 3 kategorie szyb: turystyczne, sportowe oraz typu naked. Ponadto udostępniamy usługę dorabiania szyby motocyklowej na indywidualne zamówienie klienta. Jeśli masz pomysł na niestandardową w rozmiarze lub wyglądzie szybę lub deflektor, to zrealizujemy twoją wizję. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów od renomowanych producentów, takich jak: Plexiglas, Makrolon i Simona.

Szyby turystyczne

Są wyższe i szersze od fabrycznych przeznaczone do motocykli turystycznych zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wiatrem i czynnikami pogodowymi. Znacznie poprawiając komfort podróżowania w dalekich trasach.

Sportowe / racing (z garbem)

Stosowane są do motocykli sportowych i wyścigowych charakteryzują się specjalnym „garbem” po środku. Szyby racing chronią przed wiatrem w sportowej pozycji przy dużych prędkościach.

Szyby typu naked

Do motocykli pozbawionych owiewek (w tym również szyby). Nasze szyby zwykle posiadają dodatkowe mocowania, umożliwiające ich zamontowanie do motocykla. Poprawiają aerodynamikę oraz design motocykla.

Jaki typ wybierzesz, zależy głównie od tego jaki motocykl posiadasz.


Product successfully added to the product comparison!