CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Szyby motocyklowe LOSTER ich specjalny kształt i linia aerodynamiczna, zapewniają ochronę kierowcy przed strumieniem powietrza, deszczem i owadami. Poprawiają aerodynamikę pojazdu. Zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy przy wyższych prędkościach. Produkowane przez nas szyby wykonane są z 3, 4 oraz 5 - milimetrowego akrylu. Jest to najlepszy z dostępnych na rynku materiał od renomowanych zagranicznych producentów. Dzięki temu nasze produkty posiadają doskonałe właściwości optyczne, odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Szyby turystyczne

Są wyższe i szersze od fabrycznych przeznaczone do motocykli turystycznych zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wiatrem i czynnikami pogodowymi. Znacznie poprawiając komfort podróżowania w dalekich trasach.

Sportowe / racing (z garbem)

Stosowane są do motocykli sportowych i wyścigowych charakteryzują się specjalnym „garbem” po środku. Szyby racing chronią przed wiatrem w sportowej pozycji przy dużych prędkościach.

Szyby typu naked

Do motocykli pozbawionych owiewek (w tym również szyby). Nasze szyby zwykle posiadają dodatkowe mocowania, umożliwiające ich zamontowanie do motocykla. Poprawiają aerodynamikę oraz design motocykla.

Jaki typ wybierzesz, zależy głównie od tego jaki motocykl posiadasz.


Product successfully added to the product comparison!